RooliNimi
Lastenliigat joukkueet
Pääsivusto
JunioripäällikköHeikkinen Antti
JunioripäällikköPellikka Anssi
JunioripäällikköPitkänen Jouni
NappulavastaavaJaroma Kustaa
NappulavastaavaRissanen Sasu
ToimistopäällikköPöyhönen Kirsi
Lastenliigat joukkueet
Snadiliiga Keltainen to klo 17.30
JunioripäällikköPellikka Anssi
ValmentajaJaroma Kustaa
Lastenliigat joukkueet
Oheisharjoittelu ryhmä 2010
JunioripäällikköPitkänen Jouni
ValmentajaKorhonen Jouni
Lastenliigat joukkueet
Ahmat 12-13
ValmentajaLahtela Antti
Lastenliigat joukkueet
Ahmat/Oravat 13-14
ValmentajaLeppänen Leevi
Lastenliigat joukkueet
Snadiliiga Musta to klo 18.30
JunioripäällikköPellikka Anssi
ValmentajaJaroma Kustaa
Lastenliigat joukkueet
Oheisharjoittelu ryhmä 2011
JunioripäällikköPitkänen Jouni
ValmentajaVironen Jari
Lastenliigat joukkueet
Haukat 10-12
ValmentajaHirvonen Lauri
ValmentajaHuttunen Juha
Lastenliigat joukkueet
Oheisharjoittelu ryhmä 2012
JunioripäällikköPellikka Anssi
Lastenliigat joukkueet
Hirvet 12-14
JoukkueenjohtajaVainio Suvi
ValmentajaHalonen Antti
ValmentajaHärkönen Anssi
ValmentajaRannankari Paulus
Lastenliigat joukkueet
Oheisharjoittelu ryhmä 2013
JunioripäällikköPellikka Anssi
Lastenliigat joukkueet
Karhut 10
ValmentajaAhava Jussi
ValmentajaRissanen Seppo
ValmentajaRuuskanen Jori
Lastenliigat joukkueet
Karhut 11
ValmentajaKekäläinen Saku
ValmentajaNykänen Tuukka
Lastenliigat joukkueet
Karhut 12
ValmentajaKekäläinen Arvi
ValmentajaRuuska Kimmo
Lastenliigat joukkueet
Karhut 13-14
ValmentajaAhava Jussi
ValmentajaHeikkinen Mikko
ValmentajaRäsänen Jarno
Lastenliigat joukkueet
Ketut 10
ValmentajaKorhonen Jouni
ValmentajaLeppänen Juha
ValmentajaPikkarainen Sami
ValmentajaRailanmaa Aki
Lastenliigat joukkueet
Ketut 12-13
ValmentajaRyhänen Marko
Lastenliigat joukkueet
Kobrat 10-14
ValmentajaBergström Jani
ValmentajaKorhonen Niko
ValmentajaPitkänen Harri
ValmentajaSavolainen Antti
Lastenliigat joukkueet
Kurjet 10
ValmentajaMielityinen Maunu
ValmentajaMönkkönen Tuomas
ValmentajaSuuronen Kari
Lastenliigat joukkueet
Kurjet 11-13
ValmentajaHeikkinen Teemu
ValmentajaHeikkinen Teemu
ValmentajaMarttila Lauri
ValmentajaMiettinen Samu
ValmentajaRotko Janne
ValmentajaTurunen Marko
Lastenliigat joukkueet
Kärpät 11-12
ValmentajaLaitinen Tomi
ValmentajaTuononen Pasi
Lastenliigat joukkueet
Oravat 10
ValmentajaHaapanen Juha
ValmentajaKuronen Kai
ValmentajaRönkkö Kalle
Lastenliigat joukkueet
Oravat 11
ValmentajaLuukkonen Janne
ValmentajaTurunen Aki
Lastenliigat joukkueet
Oravat 12
ValmentajaLeskinen Sami
Lastenliigat joukkueet
Peurat 10
ValmentajaOnatsu Seppo
Lastenliigat joukkueet
Peurat 11
ValmentajaOnatsu Seppo
Lastenliigat joukkueet
Peurat 12
ValmentajaLeskinen Antti
Lastenliigat joukkueet
Peurat 13-14
ValmentajaPulliainen Outi
ValmentajaRissanen Sasu
ValmentajaRissanen Simo
Lastenliigat joukkueet
Puumat 10-13
ValmentajaAuvinen Jani
ValmentajaHallman Eero
ValmentajaKangas Jouni
ValmentajaLaasanen Pekka
ValmentajaOikkonen Kimmo
ValmentajaPöyhönen Jarkki
ValmentajaSavinainen Marko
Lastenliigat joukkueet
Sudet 10-11
ValmentajaKontulainen Tommi
ValmentajaMatra Kristiina
ValmentajaTammi Toni
Lastenliigat joukkueet
Sudet 12-14
ValmentajaMakkonen Kari
ValmentajaSherrif Mohamed
Lastenliigat joukkueet
Mimmiliiga 8 v.
VastuuvalmentajaNiskanen Annina
ValmentajaAaltonen Ronja
ValmentajaBackman Vilma
ValmentajaEskelinen Jenny
ValmentajaHänninen Emmi
ValmentajaKosunen Iida
ValmentajaKuronen Ilona
ValmentajaNärevaara Noora
Lastenliigat joukkueet
Mimmiliiga 5-7 v.
VastuuvalmentajaNiskanen Annina
ValmentajaAaltonen Ronja
ValmentajaBackman Vilma
ValmentajaEskelinen Jenny
ValmentajaHyttinen Juulia
ValmentajaHänninen Emmi
ValmentajaKosunen Iida
ValmentajaKukkonen Hilda
ValmentajaKuronen Ilona
ValmentajaLiukkonen Aino
ValmentajaViippola Elli
Lastenliigat joukkueet
Perheliiga Keltainen klo 17.30
VastuuvalmentajaJaroma Kustaa
ValmentajaPartala Siiri
ValmentajaRautiainen Iina
ValmentajaRautiainen Jenny
Lastenliigat joukkueet
Perheliiga Musta klo 18.30
VastuuvalmentajaJaroma Kustaa
ValmentajaPartala Siiri
ValmentajaRautiainen Iina
ValmentajaRautiainen Jenny