Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Patrikainen Pasi pasi.patrikainen@ely-keskus.fi +358400327948
Toiminnanjohtaja Koistinen Jari jari.koistinen@juniorikups.fi +358504354267
Hallituksen jäsen Kajan Mika mika@kajan.fi +358403516881
Hallituksen jäsen Korvela Jukka jukka.korvela@paineteho.fi +358407431002
Hallituksen jäsen Paalimäki Isto isto@fysix.fi +358503260870
Hallituksen jäsen Pieviläinen Janne janne.pievilainen@gmail.com +358503063557
Hallituksen jäsen Tuovinen Jussi jussi.tuovinen@pp4.inet.fi +358400671554
Toiminnanjohtaja Koistinen Jari jari.koistinen@juniorikups.fi +358504354267
Junioripäällikkö Pellikka Anssi anssi.pellikka@juniorikups.fi +358505608629
Valmennuspäällikkö Pekonen Esa esa.pekonen@juniorikups.fi +358405178861
Talenttivalmentaja Niskanen Juha-Pekka jp.niskanen@juniorikups.fi +358505856165
Toimistopäällikkö Pöyhönen Kirsi kirsi.poyhonen@juniorikups.fi +358172668571
Hankekoordinaattori Konttinen Antti antti.konttinen@juniorikups.fi +358503678131
Toiminnanjohtaja Koistinen Jari jari.koistinen@juniorikups.fi +358504354267
Junioripäällikkö Pellikka Anssi anssi.pellikka@juniorikups.fi +358505608629
Vastuuvalmentaja Pitkänen Jouni jouni.pitkanen@juniorikups.fi +358445110889
Vastuuvalmentaja Rissanen Sasu sasu.rissanen@juniorikups.fi +358445063574
Toimistopäällikkö Pöyhönen Kirsi kirsi.poyhonen@juniorikups.fi +358172668571
Toiminnanjohtaja Koistinen Jari jari.koistinen@juniorikups.fi +358504354267
Hankekoordinaattori Konttinen Antti antti.konttinen@juniorikups.fi +358503678131
KuPS ry
«  Syyskuu   »
Kategoriat